Kto sme

 

Sme nezávislá slovenská prieskumná agentúra, ktorá sa zameriava na prvotriednu kvalitu zberu aj spracovania dát. Pri realizácii prieskumných projektov vychádzame z detailného poznania a pochopenia potrieb našich klientov.

Vznikli sme ako kombinácia ľudí s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu na lokálnej ako aj medzinárodnej úrovni. Naše know-how v prieskume je založené na dlhoročnej znalosti trhu. Na základe našej expertízy vám vieme pomôcť efektívne nastaviť dizajn projektov, zozbierať dáta, pripraviť hodnotné výstupy a interpretáciu výsledkov a v neposlednom rade poskytnúť naše odporúčania pre ďalšie smerovanie spoločnosti alebo značky.

 • I.

  Kladieme dôraz na prvotriednu kvalitu zberu a spracovania dát.

 • II.

  Pri realizácii prieskumných projektov vychádzame z detailného poznania a pochopenia potrieb našich klientov

 • III.

  Sme tím ľudí s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu na lokálnej ako aj medzinárodnej úrovni.

 • IV.

  Vďaka skúsenostiam vieme efektívne nastaviť dizajn projektov, zozbierať dáta, pripraviť hodnotné výstupy, interpretáciu a implementáciu výsledkov.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Kvalitný a rýchly zber

CATI – disponujeme najväčším a technologicky najvyspelejším komerčným call centrom na Slovensku. Vďaka profesionalite našich zamestnancov a dôsledne nastaveným interným procesom patríme medzi európsku elitu.

 

Modern Delivery

Online platformy na zdieľanie dokumentov, riadenie projektov, doručenie a archiváciu výstupov, online reporting.

Dostupné riešenia

Naše služby sú vďaka technologickým kapacitám a efektívnemu projekt manažmentu časovo i cenovo dostupné pre každého klienta. Garantujeme Vám vysokú odbornosť, znalosť trhu, kvalitu výstupov a profesionálny prístup.

Voľnopredajné štúdie

Rozumieme trhu, zaujímame sa o aktuálne dianie a témy. Ponúkame informačne hodnotné a cenovo výhodné voľnopredajné štúdie. Okrem Trhu práce pripravujeme aj ďalšie projekty ako napr. Realitný trh, Energie a domácnosti.

Podobné produkty

Najnovšite články

Veselo o prieskumoch 6
Veselo o prieskumoch 5
Veselo o prieskumoch 4
Veselo o prieskumoch 3
Veselo o prieskumoch 2

Kontakt

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný Formulár