Prečo Crystal Research

 • PRÍSTUP

  Našou ambíciou je stať sa súčasťou tímu nášho klienta, vžiť sa do jeho každodenných úloh a spoločne odpovedať na operatívne i strategické otázky.

 • FLEXIBILITA

  Sme menšia lokálna agentúra, náš čas si vieme prispôsobiť potrebám a očakávaniam klienta. Dokážeme pružne reagovať na meniacu sa situáciu pri zachovaní kvality našich služieb.

 • EXPERTÍZA

  Naši predstavitelia pôsobia v branži už od roku 1998, majú skúsenosti na strane dodávateľa ale aj klienta, pôsobili v lokálnych i medzinárodných renomovaných spoločnostiach. Realizovali stovky marketingových projektov a boli súčasťou odborných tímov v rôznych sektoroch businessu.

 • ZBER DÁT

  Disponujeme najväčším a technologicky najvyspelejším komerčným call centrom na Slovensku. Vďaka profesionalite našich zamestnancov a dôsledne nastaveným interným procesom patríme medzi európsku elitu.

 • BEZPEČNOSŤ A OCHRANA

  Aj pred zavedením GDPR bolo našou prioritou pracovať s dátami veľmi obozretne, citlivo a najmä profesionálne. Máme vypracované projekty a pracovné postupy, ktorými zaručujeme bezpečnosť, ochranu dát a zabezpečenie požadovaných štandardov.

 • MODERNÉ TECHNOLÓGIE

  Pozorne sledujeme trendy nielen pri zbere a vyhodnocovaní dát. Výsledky a výstupy z exkluzívnych projektov i voľnopredajných štúdií zdieľame moderne, jednoducho a efektívne online. Dokumenty zdieľame online s chráneným a nastaviteľným prístupom do interaktívneho analytického prostredia.

 • CENY

  Našim cieľom je poskytovať hodnotné výstupy za ceny, ktoré budú dostupné pre všetkých klientov. Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami i menšími lokálnymi firmami, či startupmi v rôznych odvetviach. Vieme efektívne nastaviť dizajn projektov, kvalitne a rýchlo zozbierať i vyhodnotiť dáta, byť vašim partnerom za fair podmienok.

Podobné produkty

Najnovšite články

Veselo o prieskumoch 6
Veselo o prieskumoch 5
Veselo o prieskumoch 4
Veselo o prieskumoch 3
Veselo o prieskumoch 2

Kontakt

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný Formulár